Płytki tarasowe

Przy wyborze materiałów na taras musimy pamiętać, że powinny  to być płytki gresowe. Tylko ten rodzaj materiału  posiada niezbędne parametry techniczne. Na tą powierzchnię posiadamy ogromny wybór płytek różnych kolorów, wymiarów i struktur.
Jednak najważniejszym elementem dla trwałości tarasu jest właściwa izolacja przeciwwodna. W zależności od sytuacji, rozwiązanie każdego problemu znajdziesz w produktach systemowej chemii budowlanej firmy BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE.

 

Płytki Tarasowe


 

Taras. Bez wątpienia jest szczęściarzem ten, kto go posiada. Jest to miejsce, w którym wielu z nas się relaksuje, odpoczywa. Czy można wyobrazić sobie coś przyjemniejszego niż wygodne usadowienie się w leżaku i czytanie książki przy akompaniamencie świerszczy w długi, letni, ciepły wieczór? A może od spokoju wolą Państwo spędzanie czasu z rodziną i znajomymi przy grillu? Bez względu na to, którą opcję wybieracie, taras na pewno Wam się przyda. Jeśli czeka Was jego aranżacja, to świetnie trafiliście. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę obfitującą w płytki tarasowe. W dużej mierze to właśnie od nich zależy czy teraz będzie powodem do dumy i radości czy zmartwień. Nieodpowiednie płytki tarasowe nawet po kilku miesiącach mogą zacząć odpadać i pękać. Mają na to wpływ skrajne temperatury i wilgoć. Płytki powinny więc być mrozoodporne, warto wybierać także te, które są realnie antypoślizgowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie płytki tarasowe najlepszej jakości.

 

Przechodząc do konkretów, przy wyborze materiałów na taras należy pamiętać, że powinny to być płytki tarasowe. Tylko ten rodzaj materiału posiada niezbędne parametry techniczne. Są to płytki o jednolitej strukturze, formowane z krzemionki szlachetnej (mieszanka gliny, kaolinu, piasku kwarcowego, skalenia i szamotu), jest to materiał bardzo twardy, odporny na duży nacisk i uszkodzenia. Jednym z najważniejszych elementów wpływających na trwałość tarasu jest właściwa izolacja przciwwodna. Co więcej, istotne jest także to, by płytki tarasowe były odporne na duże obciążenia i częstą, intensywną eksploatację. Muszą więc być bardzo twarde. Taras to miejsce spotkań, zabawy, a także konsumpcji, dlatego im wyższa klasa ścieralności tym lepiej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór płytek tarasowych nie należy do najłatwiejszych, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

facebook